604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

MOTORKÁŘSKÉ SRAZY, ROCKOVÉ AKCE

Už první tóny muziky na naší rockové kouzelnické show, spojené s rockovými kostýmy, vás nenechají na pochybách, že naše iluzionistická show na vaši akci patří !

Let's Get Rocked

Rockový kouzelník na motosrazu je jako pivo, hezké holky a motorky - prostě tam musí být !

Chcete něco extra na vaší akci? Rockový kouzelník je tím pravým řešením!

Vážení motorkáři, vážení fanoušci rockové hudby,

rádi bychom Vám představili unikátní zážitek pro Vaši motorkářskou akci – kouzelnické rockové vystoupení profesionálního kouzelnického dua a zkušených iluzionistů – DUA RASCALS.

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha plakat 3

Duo Rascals připravuje unikátní rockovou kouzelnickou show, která přináší nezapomenutelný zážitek na každou motorkářskou akci. Během našeho vystoupení předvedeme klasická i moderní kouzla, která propojíme s rockovou hudbou a úžasnými vizuálními efekty.

Naše kouzelnická show je navržena jako interaktivní a zapojíme diváky do celého vystoupení. Budete mít příležitost aktivně se účastnit našeho programu, bavit se a užívat si nezapomenutelný zážitek. Naše kouzla jsou plná humoru a improvizace, takže nikdy nevíte, co se může stát.

KOUZLA V ROCKOVÉM STYLU
Zažeňte nudu a užijte si skvělou rockovou zábavu ! 100%
ROCKOVÉ KOSTÝMY
Připravte se na rock and roll s iluzemi ! 100%
ROCKOVÁ A METALOVÁ HUDBA
Zažijte kouzelný heavy metal. 100%
IMPROVIZACE A ZÁBAVA
Sledujte jak kouzla ožívají ! 100%

Mnoho let jsme vystupovali na různých akcích a víme, jak udržet naše diváky v napětí a zábavě. Navíc jsme velmi přizpůsobiví, takže můžeme přizpůsobit naše vystoupení potřebám a přáním vaší akce.

Během celé show budeme hrát rockovou hudbu, která bude skvělým doplňkem k celému programu vaší akce. Naše rockové kouzelnické vystoupení zahrnuje vše, co potřebujete pro nezapomenutelný večer, takže nejen pobavíme a nadchneme vás skvělou hudbou, ale také přineseme nezapomenutelný zážitek.

S námi se rozhodně nebudete nudit. Kontaktujte nás a zajistěte si nezapomenutelný zážitek na vaší motorkářské akci !

Nezapomeňte, že jsme plně k dispozici s plánování Vaší akce. Kontaktujte nás a rezervujte si jedinečné rockové kouzelnické vystoupení pro Vaši motorkářskou akci!

Výkon na plné koule - to je kouzelník, který rozjede vaši akci!

Kouzelník Ostrava – motorkářský sraz. Kouzelník Ostrava – motorkářský sraz.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.