+420 604302534 duorascals@seznam.cz

Kouzelník Ostrava : DEN OBCE : PLES.
DOBRÝ DEN.
PRÁVĚ JSTE NAVŠTÍVILI WEBOVÉ STRÁNKY ILUZIONISTŮ – DUA RASCALS, ZA COŽ VÁM MOCKRÁT DĚKUJEME.

ILLUSIONISTS FROM THE CZECH REPUBLIC

Kouzelnik Ostrava Olomouc Brno Praha DUO RASCALS 4
12

DEN OBCE, DEN MĚSTA, SLAVNOSTI,  FESTIVALY, OPEN AIR AKCE

Velká zábavná show ve spolupráci s diváky, kteří svou přítomností dotvářejí kouzelnický program Dua Rascals. Diváci mají možnost stát se alespoň na chvíli kouzelníky.

SVATEBNÍ nebo NAROZENINOVÝ DEN

Váš významný den bude opravdu kouzelný.
Jsme flexibilní a dokážeme na tento váš den připravit kouzla, které pobaví jak vás, tak i hosty vaší akce. I krásná nevěsta, ženich či oslavenec se můžou stát úžasnými kouzelníky 🙂

SILVESTROVSKÉ OSLAVY

Zpříjemníme vám konec roku a kouzelným způsobem pobavíme vaše návštěvníky, které vtáhneme do děje celé naší kouzelnické show. Určitě vás taky přesvědčíme existenci kouzel 🙂  a určitě budete překvapeni.

PLESY, TANEČNÍ ZÁBAVY, DISKOTÉKY, PÁRTY

Mimo naši kouzelnickou show budete též součástí přenášení myšlenek a stanete se moc velkými kouzelníky.

FIREMNÍ AKCE

Dokážeme vám kouzelnickou formou odprezentovat vaše výrobky, dokážeme vám udělat kouzelnický reklamní blok, dokážeme pobavit vaše klienty z řad hostů. Rádi vám poradíme.

MOTORKÁŘSKÉ SRAZY či ROCKOVÉ AKCE

Už první tóny muziky na naší rockové kouzelnické show, spojené s rockovými kostýmy, vás nenechají na pochybách… Naše iluzionistická show na vaši akci určitě patří !!!

DEN ŽEN

Kouzlení pro něžné pohlaví pro nás bylo vždy velikou prioritou. Máme pro ženy, dámy a dívky připravené vystoupení plné pohody, něžností, záhad a humorných kouzelnických bloků spojených se spoluprací s přítomnými divačkami.

DEN DĚTÍ nebo DĚTSKÉ AKCE

Pro naše nejmenší miláčky máme připravený kostýmovaný kouzelnický program kouzelníka Pepína, který děti vtáhne do programu. Pepíno zároveň s dětmi „zablbne“ a dokonce je i některé kouzla naučí.

PRO VAŠI POTŘEBU PROSÍM VYUŽIJTE TENTO FORMULÁŘ NEBO NÁŠ TELEFONNÍ KONTAKT ČI E-MAILOVOU ADRESU V MENU KONTAKTECH (TEDY ZDE). MOCKRÁT DĚKUJEME.

3 + 8 =

NAJDETE NÁS TAKY ZDE.

Kouzelník Ostrava : DEN OBCE : PLES.

alt="kouzelník Ostrava"