604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

SVATEBNÍ ČI NAROZENINOVÉ OSLAVY S KOUZELNÍKEM

Chcete zpestřit svůj svatební den a udělat ho nezapomenutelným zážitkem pro všechny? S naší pomocí to bude hračka! My, profesionální kouzelníci, máme bohaté zkušenosti s kouzlením na svatbách a jiných slavnostních událostech. Své hosty dokážeme pobavit, zaujmout a vtáhnout je do kouzelnického světa. Nejenže budeme kouzlit pro vaše hosty, ale také je naučíme několik triků, takže i nevěsta, ženich a oslavenec se mohou stát úžasnými kouzelníky. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim potřebám, aby vaše svatba byla opravdu kouzelná. Takže pokud hledáte něco, co dodá vaší svatbě tu správnou atmosféru, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi! Kouzelník na svatbu Ostrava.

Vytvoříme pro Vás nezapomenutelný a magický sváteční den!

Dejte své svatbě nebo narozeninám kouzelnický nádech a překvapte svatební hosty.

Zažijte nevšední zážitek na svém slavnostním dni s námi, profesionálními kouzelníky Duo Rascals. Připravíme pro vás kouzla s kartami, provazy, prsteny, balónky a dokonce i čtení myšlenek. Zaručujeme vám neuvěřitelné kouzelnické triky, jako jsou probodání a cestování partnerky, létající stolek a dokonce i objevení velkého hada. Naše vystoupení bude plné zábavy a napětí pro vás i vaše hosty. Užijte si svůj slavnostní den s námi a nechte se unést do světa kouzel a tajemna.

Sestavíme pro vás kouzelnický program zaměřený na spolupráci nevěsty, ženicha nebo oslavence s námi. V naší show uvidíte nejen zábavná kouzla, ale i několik velkých iluzí. Garantujeme vám humornou i tajuplnou atmosféru.

V našem programu předvedeme spoustu humorných kouzel jako například: zmizení snubního prstenu, odčarování podvazků, objevení miminka, cestování hodinek, karetní shodu novomanželů a další. Společně s diváky si také předvedeme velkou iluzi, při které si jeden z diváků zahraje důležitou roli.

Pro realizaci našeho kouzelnického vystoupení na svatbě či na narozeninové oslavě nevyžadujeme nijak náročné technické podmínky.

Potřebujeme prostor o velikosti minimálně 3×3 metry, šatnu poblíž místa vystoupení a možnost připojení hlavového mikrofonu do mix pultu zvukaře nebo kapely.

VELKÁ SVATEBNÍ KOUZELNICKÁ SHOW
Přesvědčíme vás o tom že kouzla opravdu existují. 100%
KOUZLA, ZÁBAVA
Dostanete velkou dávku nevídaných kouzel. 100%
INTERAKCE
I vy se můžete stát skvělými kouzelníky. 100%
POHODOVÝ A VSTŔÍCNÝ PŘÍSTUP
Jakékoliv problémy řešíme s nadhledem a s úsměvem na rtech 🙂 100%

Svatební kouzelník - umíme zpříjemnit narozeninové i svatební momenty.

Zažijte kouzelnické dobrodružství !

Kouzla, která rozzáří váš sváteční den.

Kouzelník na svatbu : Ostrava. Kouzelník na svatbu : Ostrava.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.