604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

FIREMNÍ VEČÍREK S KOUZELNÍKEM

Dokážeme vám kouzelnickou formou odprezentovat vaše výrobky, dokážeme vám udělat kouzelnický reklamní blok, dokážeme pobavit vaše klienty z řad hostů.  Rádi vám poradíme.

Posuňte hranici reality s naší kouzelnickou show.

Zábava, smích a kouzla - to vše s kouzelnickou show na Vaší firemní akci !

Pokud hledáte něco skvělého, co by vaši zaměstnance potěšilo a pobavilo na vaší firemní akci, pak jste na správném místě! Jako zkušení kouzelníci vám přinášíme nezapomenutelnou zábavu a interakci, která překvapí a okouzlí každého diváka.

Během našeho kouzelnického vystoupení si můžete být jisti, že se vaši zaměstnanci budou bavit a užívat si nezapomenutelnou zábavu. Naše vystoupení jsou plná překvapení a interakce s diváky, takže všechny zúčastněné osoby budou mít možnost stát se součástí show a zažít neuvěřitelné kouzla na vlastní kůži.

cropped DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha 7

Naše kouzelnické vystoupení jsou přizpůsobitelná a můžeme je upravit tak, aby splňovala vaše specifické požadavky a potřeby. Můžeme se přizpůsobit tématu vaší akce a přinést speciální prvky do našeho vystoupení, aby se vaši zaměstnanci cítili více zapojeni a zapojeni do celého programu.

Budeme vám k dispozici v celém procesu organizace vaší akce. Spolupracujeme s vámi a vašimi kolegy na plánování a realizaci kouzelnického vystoupení tak, aby vaše akce byla nezapomenutelná pro všechny účastníky.

KOUZELNÁ ATMOSFÉRA NA FIREMNÍ AKCI
Dostanete dávku extra kouzel. 100%
SPOLUPRÁCE S DIVÁKY NA FIREMNÍ AKCI
I vy se stanete kouzelníky. 100%
ZÁBAVA A KOUZLA NA JEDNOM MÍSTĚ
Spolu vytvoříme zábavnou show. 100%
NEZAPOMENUTELNÁ UDÁLOST NA VAŠEM FIREMNÍM VEČÍRKU
Zpříjemníme vám vaši akci. 100%

Naše kouzla jsou plná zábavy, humoru a nadhledu, což umožňuje vytvořit uvolněnou atmosféru a zvýšit produktivitu a spokojenost vašich zaměstnanců. Naše vystoupení je pro všechny věkové kategorie, takže se nemusíte bát, že někdo bude mimo hru.

Kontaktujte nás a rezervujte si naši kouzelnickou show pro vaši firemní akci a užijte si skvělou zábavu, která bude nejenom bavit, ale také zapamatovatelnou zkušeností pro všechny účastníky.

" Vytvořte s námi nezapomenutelnou kouzelnou atmosféru na Vaší firemní akci."

"Tajemná magie a nezapomenutelná zábava - to vše na vašem firemním večírku!"

Zábava a kouzla na jednom místě.

Kouzelník na firemní akci. Kouzelník na firemní akci.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.