604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

Kouzelník – ples – Ostrava.  Kouzelník – ples – Ostrava.

speciální programovÁ nabídkA NA VAŠE AKCE

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha magic VIP1


HEIDI & DUO RASCALS

90-ti minutová show, ve které se střídají iluze Dua Rascals se známými písněmi Heidi Janků. Celá show je zábavně moderovaná, akční, humorná a Heidi při ní bude odpovídat na co si budete přát. Vůbec se nebudete nudit, protože tento hudebně-kouzelnický program přináší spoustu energie a skvělé zábavy.

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha magic VIP2


TANJA & DUO RASCALS

Když už rockovou show, tak pořádnou. Duo Rascals, společně s rockovou dračicí Tanjou, zažehnou 70-ti minutové rockové ohně, včetně odpovědí na dotazy z Tanjina rockového života. Máte velikou příležitost vidět rockově-kouzelnickou show a nebát se zeptat na cokoliv z rockové či kouzelnické backstage.

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha magic VIP3


VLADIMÍR HRON & DUO RASCALS

Duo Rascals ve společnosti populárního baviče Vladimíra Hrona zaručují perfektní 90-ti minutovou zábavu. Můžete s námi kouzlit, můžete tančit a můžete se bavit…. Známé světové hudební hity a tajemná kouzelnická show vás zavedou do pořadu plného zábavy, humorné spolupráce s diváky a pohody.

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha magic VIP4


LADISLAV KŘÍŽEK & DUO RASCALS

Ve společnosti „Zlatého chlapce“ Ládi Křížka vytváří Duo Rascals 80-ti minutovou  pěvecky-kouzelnickou (a rockovou) show, včetně nejznámějších Láďových hitů, při kterých se dostanete také do časů jeho působení v kapelách Kreyson a Citron. Spojte kouzla Dua Rascals s jedinečným hlasem.

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha magic VIP5


MÍŠA NOSKOVÁ & DUO RASCALS

80-ti minutový program plný kouzel a rockových, romantických i muzikálových písní v podání Míši, která oslní svým neuvěřitelným hlasem. Dostanete notnou dávku romantických i energických kouzel a vstoupíte do muzikálů Angelika, Drákula, Pomáda, Hříšný tanec, Kleopatra, Fantom opery.

DUO RASCALS kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha magic VIP6


DAVIDE MATTIOLI & DUO RASCALS

Davide rozjíždí italskou show a společně s iluzemi Dua Rascals tak vytvářejí 80-ti minutový zábavný program plný elánu, energie a italského temperamentu. Duo Rascals a Davide Mattioli vytvářejí fantastickou atmosféru, která vždy vznikne během pořadu a je zárukou pohody a skvělé zábavy.

Pro více informací nám zatelefonujte na +420 604302534 nebo využijte kontaktní formulář.