+420 604302534 duorascals@seznam.cz

Kouzelník Ostrava| kouzla – zábava.
DOBRÝ DEN.
PRÁVĚ JSTE NAVŠTÍVILI WEBOVÉ STRÁNKY ILUZIONISTŮ – DUA RASCALS, ZA COŽ VÁM MOCKRÁT DĚKUJEME.

ILLUSIONISTS FROM THE CZECH REPUBLIC

ORIGINÁLNÍM ZPŮSOBEM LZE DIVÁKY POBAVIT PŘI SPOJENÍ KOUZEL A ILUZÍ DUA RASCALS A PĚVECKÉHO (A BAVIČSKÉHO) UMĚNÍ MNOHA ZNÁMÝCH UMĚLCŮ.

Programy jsou komponované a vytvořené tak, aby vám zajistily sledovanost a zájem diváků.
Veškeré podrobnosti o jednotlivých show vám velice rádi podáme, včetně konkrétních rad o tom, která známá osobnost bude na vaši konkrétní akci nejideálnější.

Kouzelnik Ostrava Olomouc Brno Praha DUO RASCALS 5

Jsme schopni vám ZAJISTIT ADEKVÁTNÍ OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ AKCE, v případě že toto nebude reálné z vaší strany.

Nemusíte mít s realizací společenské akce žádné starosti a můžete si tuto akci náležitě vychutnat a zároveň se bavit s vědomím, že je vše zabezpečené a v pořádku.

DUO RASCALS & HEIDI
90-ti minutová show, ve které se střídají iluze Dua Rascals se známými písněmi Heidi. Celá show je zábavně moderovaná, akční, humorná a Heidi při ní bude odpovídat na co budete chtít.

DUO RASCALS - kouzelník Ostrava

DUO RASCALS & VLADIMÍR HRON
Duo Rascals ve společnosti populárního baviče Vladimíra Hrona zaručují perfektní 90-ti minutovou zábavu. Můžete kouzlit, můžete tančit a můžete se bavit….

DUO RASCALS - kouzelník Ostrava

DUO RASCALS & MÍŠA NOSKOVÁ
80-ti minutový program plný kouzel a rockových, romantických i muzikálových písní v podání Míši, která oslní svým neuvěřitelným hlasem.

DUO RASCALS - kouzelník Ostrava

DUO RASCALS & TANJA
Když už rockovou show, tak pořádnou. Duo Rascals, společně s rockovou dračicí Tanjou, zažehnou 70-ti minutové rockové ohně, včetně odpovědí na dotazy z Tanjina rockového života.

DUO RASCALS - kouzelník Ostrava

DUO RASCALS & LADISLAV KŘÍŽEK
Duo Rascals ve společnosti “Zlatého chlapce” Ládi Křížka vytváří 80-ti minutovou  pěvecky-kouzelnickou (a rockovou) show, včetně nejznámějších Láďových hitů.

DUO RASCALS - kouzelník Ostrava

DUO RASCALS & DAVIDE MATTIOLI
Davide rozjíždí italskou show a společně s iluzemi Dua Rascals tak vytvářejí 80-ti minutový zábavný program plný elánu, energie a italského temperamentu.

DUO RASCALS - kouzelník Ostrava

PRO VAŠI POTŘEBU PROSÍM VYUŽIJTE TENTO FORMULÁŘ NEBO NÁŠ TELEFONNÍ KONTAKT ČI E-MAILOVOU ADRESU V MENU KONTAKTECH (TEDY ZDE). MOCKRÁT DĚKUJEME.

8 + 2 =

NAJDETE NÁS TAKY ZDE.

Kouzelník Ostrava| kouzla – zábava.

Kouzelník Ostrava| kouzla – zábava.