604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

UPÁLENÍ ČARODĚJNIC, SLET ČARODĚJNIC

Kouzelníci mohou v prostředí upalování čarodějnic perfektně excelovat. My, DUO RASCALS, rádi používáme kouzla, která jsou charakteristická pro tuto příležitost. Bez ohledu na věk, rádi zapojíme vaše diváky a umožníme jim ukázat své kouzelnické schopnosti a dovednosti.

Přichází Den čarodějů a čarodějnic!

Milí přátelé, nejmagičtější čas v roce - Slet čarodějnic - se blíží !

Co by to bylo za slet čarodějnic bez kouzelníka?

My, DUO RASCALS, vám rádi nabídneme naše služby, abyste si mohli užít nezapomenutelný slet čarodějnic (resp. upálení čarodějnic).

Připravujeme program plný kouzel, zábavy a interakce pro celou rodinu. Pro děti připravíme zábavnou kouzelnickou show s úžasnými triky, kouzelnými předměty a spoustou smíchu. Pro dospělé máme také program s nadčasovými kouzly, které Vás překvapí a zanechají vás s otázkou „jak to jen dokázali ?“

" Vytvořte s námi nezapomenutelnou kouzelnou atmosféru na sletu čarodějnic."

Naše kouzelnická show bude pro vaše hosty nezapomenutelným zážitkem. Obsahuje interaktivní kouzla, kouzelnické prvky s ohněm a několik nevídaných efektů, které jistě ohromí vaše publikum. Jako profesionální kouzelníci s mnohaletou zkušeností v oboru vám nabídneme program, který přizpůsobíme vaším přáním a potřebám, takže vaše akce bude úspěšně provedena.

Neváhejte a kontaktujte nás, abyste mohli mít na vašem sletu čarodějnic nezapomenutelný zážitek.

Abrakadabra, DUO RASCALS.

"Tajemná magie a nezapomenutelná zábava - to vše na vašem sletu čarodějnic!"

Zábava a kouzla na jednom místě.

KOUZLA S DĚTMI

ZÁBAVA S DIVÁKY

MAGICKÁ SHOW

KREATIVITA A FANTAZIE

Kouzelnik Ostrava Brno Olomouc Praha DUO RASCALS 21

DUO RASCALS

KOUZLA, MAGIE, ILUZE

Naše kouzelnická show plná originálních a interaktivních prvků umožňuje divákům aktivně se zapojit do realizace kouzel. My, DUO RASCALS, rádi do programu začleníme všechny diváky a přizpůsobíme ho vaším přáním.

Jsme profesionální kouzelníci s mnohaletou zkušeností v oboru a zaručujeme úspěšné realizování vaší akce. Přizpůsobíme kouzelnické vystoupení požadavkům a preferencím, abychom plně vyhověli vašim potřebám.

Pokud chcete zajistit nezapomenutelný zážitek pro svůj slet čarodějnic, neváhejte a kontaktujte nás. My vám s radostí pomůžeme naplánovat magický večer.

Přijďte navštívit naše kouzelnické představení, kde vám ukážeme nejnovější kouzla a efekty, které vás jistě ohromí. Budete mít příležitost být aktivním účastníkem našeho programu a sami vyzkoušet své kouzelnické schopnosti.

Kouzelník Ostrava – slet čarodějnic. Kouzelník Ostrava – slet čarodějnic.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.