604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍRKY ČI SILVESTROVSKÉ OSLAVY S KOUZELNÍKEM

Zpříjemníme vám konec roku a budeme bavit vaše návštěvníky. Připravíme pro ně kouzelnickou show, do které je aktivně zapojíme a budou se tak moci stát součástí celého děje. Díky našim kouzlům budou moci sami zažít magii a být svědky nevšedních momentů. Naše interaktivní představení se stane nezapomenutelným zážitkem pro každého účastníka a zanechá ve všech skvělé vzpomínky na Silvestra plného zábavy a kouzel.

Rozjasněte si svou Silvestrovskou oslavu kouzly DUA RASCALS!

Nejlepší kouzla Silvestrovských a předvánočních nocí !

Proč si neudělat nezapomenutelný Silvestr plný kouzel a zábavy s profesionálními kouzelníky?

S DUO RASCALS se stanete svědky neuvěřitelných kouzel. Tyto iluzionisty ocení každý, kdo má rád zábavu a originální zážitky. DUO RASCALS jsou skvělí v interakci s diváky a s jejich show si můžete užít nezapomenutelné chvíle. Kontaktujte nás a ujistěte se, že váš Silvestr bude plný magických okamžiků!

PROŽIJTE SVÁTEČNÍ ZÁBAVU

Uvidíte neuvěřitelná kouzla a naše show bude plná interakce. Budete mít možnost se sami zapojit do některých kouzel a zažijete tak nezapomenutelné chvíle.

Tak proč neudělat z vašeho Silvestra nezapomenutelnou záležitost?

Užijte si nevšední kouzelnické vystoupení, které vám přinese kouzla a zábavu. Přijďte se s námi pobavit a vstupte do roku nového s kouzelnickým úsměvem na tváři!

DUO RASCALS může vytvořit neopakovatelnou atmosféru, která zaujme všechny hosty. S jejich kouzly se účastníci akce stanou aktivními účastníky samotného děje, což zaručuje nezapomenutelný zážitek.

DUO RASCALS jsou profesionální iluzionisté, kteří vám přinesou neuvěřitelnou zábavu a kouzelnickou noc. Jejich vystoupení lze přizpůsobit vašim potřebám a přáním, aby byl program naprosto jedinečný.

VŠE PRO ÚSPĚCH AKCE.
Zábava, iluze, show. 100%
PRO SKVĚLOU ZÁBAVU.
Humorná spolupráce s diváky a uvolněná atmosféra. 100%
PRO DIVÁCKOU PŘITAŽLIVOST.
Dostanete se do záhadného světa kouzel a iluzí. 100%
PORADÍME, VYŘEŠÍME.
Doporučíme ideální řešení kouzelnické zábavy na vaší akci. 100%
alt="iluze - kouzelník Ostrava"

S DUO RASCALS si můžete být jisti, že večer bude plný nezapomenutelných okamžiků a zábavy pro všechny hosty. A co je nejdůležitější, máte možnost vytvořit si unikátní a originální zážitek přesně podle vašich přání.

DUO RASCALS jsou kouzelníci, kteří dokážou přizpůsobit své vystoupení vaším specifickým požadavkům. Můžete se těšit na magické momenty, které zaujmou a pobaví vaše hosty, a které si budou pamatovat ještě dlouho po skončení akce.

Neváhejte a kontaktujte DUO RASCALS a společně si vytvořte nezapomenutelný program na míru pro vaši akci.

Jenom s námi můžete zazářit!

Přivítejte nový rok s úžasnou kouzelnickou show !

Kouzelník na Silvestra. Kouzelník na Silvestra.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.