604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

DEN OBCE, DEN MĚSTA, SLAVNOSTI, OPEN AIR AKCE S KOUZELNICKOU SHOW

Nabízíme vám velkou kouzelnickou zábavnou show, která spolu s diváky tvoří humornou a neopakovatelnou atmosféru. Díky spolupráci s diváky, jsou kouzelnické programy Dua Rascals ještě zajímavější. Všichni diváci se stávají perfektními kouzelníky, když jsou aktivně zapojeni do programu, jak na pódiu, tak mimo pódium.

Iluzionisté, kteří promění vaše sny v realitu!

Vstupte do světa neuvěřitelných kouzel!

Jako profesionální iluzionisté jsme schopni připravit na vaší akci skvělé vystoupení plné tajemna a zábavy. Vystupujeme s maximálním sebevědomím a s jistotou, že dokážeme zaujmout a pobavit publikum díky našim mnoholetým zkušenostem z kouzelnického oboru.

Během našeho vystoupení předvedeme skvělá kouzla a iluze, která vás přinutí nevěřit svým očím. Interaktivní část programu umožní některým divákům vyzkoušet si kouzla sami. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a stylu akce a rádi si s vámi projdeme detaily, aby výsledek předčil vaše očekávání. Stačí nám dostatečně velké místo a elektrická přípojka, abychom vám připravili tajuplnou a nezapomenutelnou zábavu.

Připravili jsme speciální kouzelnický program pro Den obce či Den města, který zahrnuje velké iluzionistické vstupy. Díky našim mnoholetým zkušenostem a originálnímu programu dokážeme předvést magickou show, která bude pro diváky opravdu jedinečným zážitkem.

Sestavili jsme program tak, abychom při jeho předvádění střídali akční iluze s romantickými kouzly.

VELKÁ KOUZELNICKÁ SHOW
Přesvědčíme vás o tom že kouzla opravdu existují. 100%
KOUZLA, ZÁBAVA
Dostanete velkou dávku nevídaných kouzel. 100%
INTERAKCE
I vy se můžete stát skvělými kouzelníky. 100%
MYSTICKÝ ORCHESTR
Kouzelné spojení hudby a magie na jevišti ! 100%

V našem kouzelnickém programu aktivně zapojíme děti a dáme jim příležitost stát se součástí show. Provedeme s nimi kouzla a humorné kousky, a podpoříme tak jejich kreativitu a fantazii. Děti se s námi stanou kouzelníky a společně navodíme magickou atmosféru, která rozzáří oči všem divákům.

Naše speciální kouzelnická show pro Den obce, Den města nebo venkovní slavnosti trvá základních 30 minut, ale rádi prodloužíme vystoupení, pokud si diváci budou chtít užít více magických okamžiků.

Jsme připraveni přizpůsobit se Vašim potřebám a přáním. Pokud nám sdělíte nějaké specifické požadavky na program, rádi je s Vámi probereme a připravíme vystoupení, které splní Vaše očekávání.

Zažijte kouzelnické dobrodružství !

Ukažte svému publiku, co dokáže opravdová magie!

Kouzelník Ostrava | den obce. Kouzelník Ostrava | den obce.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.