604 302 534

Volejte kdykoliv.

duorascals@seznam.cz

Jsme zde pro vás.

PLESY, TANEČNÍ ZÁBAVY, PÁRTY, DISKOTÉKY S KOUZELNÍKEM

Mimo naši kouzelnickou show budete též součástí přenášení myšlenek a stanete se moc velkými kouzelníky. Jak na plesy, tak i na jakékoliv taneční zábavy připravíme ideální show plnou kouzel, dynamiky a pohybu.

Naše kouzla rozzáří váš ples !

Vaše oči neuvěří, co na plese uvidí !

DUO RASCALS přináší na ples nový rozměr zábavy a napětí.

Ples je skvělou příležitostí pro setkání a zábavu, ale proč z něho neudělat něco opravdu nezapomenutelného? To je to, co iluzionistické DUO RASCALS na plese dokáže.

Již od prvního okamžiku, kdy kouzelník vstoupí na scénu, se mu podaří chytit pozornost všech hostů. Jeho úžasná show plná magie a iluzí zaujme všechny. Každý z hostů se stane aktivním účastníkem vystoupení, což dodává show interaktivní a zábavnou atmosféru.

DUO RASCALS umí vytvořit příjemnou a pohodovou atmosféru na akci. Jejich kouzla jsou úžasné, fascinující a nezapomenutelné.

DUO RASCALS se také může přizpůsobit specifickým potřebám vaší akce a může přizpůsobit své kouzla dle vašeho přání. Díky tomu bude vystoupení skutečně jedinečné a připravené pouze pro vaši akci.

Víme jaký je ideální způsob, jak vytvořit nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty vaší akce. Naše kouzla přinesou do vaší akce novou úroveň zábavy a zážitků. Pokud chcete, aby byl váš ples skutečně jedinečný, kontaktujte nás a dostanete všechny informace.

KDYŽ SE REALITA STANE ILUZÍ
Kouzelnická cesta za hranice možného ! 100%
ILUZE A REALITA
Kouzla, která vám změní pohled na svět ! 100%
INTERAKCE
I vy se můžete stát skvělými kouzelníky. 100%
FANTASY SVĚT
Dobrodružství v magické říši. 100%

Plesový večer s námi se změní v kouzelnickou show plnou překvapení !

Zažijte kouzelnické dobrodružství !

Kouzla, které rozzáří váš plesový večer.

Kouzelník na ples Ostrava. Kouzelník na ples Ostrava.

Pro více informací můžete taky využít kontaktní formulář.