+420 604302534 duorascals@seznam.cz

Naší specializací je prezentace  nepochopitelných iluzí a s nimi  spojená dynamická a energická show, ve které my, jako kouzelníci, zábavnou formou “čarujeme” s diváky.

Kouzelnickou show vám můžeme nabídnout v délce 20 – 60 minut.

Celou show můžeme realizovat na              jakýchkoliv kulturních či společenských akcích, protože jsme vždy schopni přizpůsobit naše technické požadavky vašim možnostem.

SVATBY či NAROZENINOVÉ OSLAVY

Váš významný den bude opravdu kouzelný. Jsme flexibilní a dokážeme na tento váš den připravit kouzla, které pobaví jak vás, tak i vaše hosty.

FIREMNÍ AKCE

Dokážeme vám kouzelnickou formou odprezentovat vaše výrobky, dokážeme vám udělat kouzelnický reklamní blok, dokážeme pobavit vaše kliety…..

MĚSTSKÉ či OBECNÍ SLAVNOSTI

Velká zábava a show, ve které se střídají dynamické výstupy s výstupy romantickými a s podstatnou spoluprací s diváky, kteří pomáhají dotvářet program Dua Rascals.

PLESY

Budete donuceni přemýšlet, protože mimo plesovou iluzionistickou show budete též součástí přenášení myšlenek a rovněž budete důstojnými spolupracovníky při celé této show.

MOTORKÁŘSKÉ SRAZY či ROCKOVÉ AKCE

Už první tóny show, spojené s rockovými kostýmy, vás nenechají na pochybách že naše iluzionistická show prostě rockem žije.

SILVESTROVSKÉ OSLAVY

Zpříjemníme vám konec roku a kouzelnickým způsobem pobavíme vaše návštěvníky, které vtáhneme do celého děje naší show.